Wynajem sal

Międzynarodowe Centrum Promocji, Dialogu, Współpracy Kulturalnej i Edukacji im. Króla Abdullaha Bin Abdulaziz Al Sauda w Janikowie posiada osiem sal w pełni wyposażonych, w tym:

sala nr 1: jest to pomieszczenie przestronne, w pełni przeznaczone do prowadzenia konferencji oraz różnego rodzaju zajęć dydaktycznych i szkoleń. Jest to sala klimatyzowana na minimum 10 miejsc z możliwością przystosowania sprzętu audiowizualnego. Posiada niezwykle gustowne drewniane dodatki oraz komfort przebywania.

Sala nr 2: posiada 9 stanowisk komputerowych z dostępem do szybkiego Internetu. Jest to pomieszczenie klimatyzowane z możliwością wstawienia sprzętu audiowizualnego.

Sala nr 4: posiada możliwość prowadzenia małych konferencji, szkoleń i zajęć do 10 osób, utrzymywana w kolorystyce błękitnej.

Sala nr 5: jest to tzw. Serwerownia. Znajdują się tam urządzenia do obsługi wszystkich komputerów w Centrum.

Sala nr 6: jest to bardzo kolorowe i przyjazne pomieszczenie, w którym znajduje się 7 stanowisk komputerowych z dostępem do szybkiego Internetu.

Sala nr 7: jest to pokój wraz z łazienką przeznaczony wyłącznie dla specjalnych gości Janikowa. W łazience znajduje się równie kabina natryskowa, natomiast w przestronnym pokoju wygodne łóżko przeznaczone w sam raz na odpoczynek.

Sala nr 8: posiada 5 stanowisk komputerowych z dostępem do szybkiego Internetu, utrzymywana w kolorze pomarańczowym.

Sala nr 9: w niej znajduje się 7 stanowisk komputerowych z dostępem do szybkiego Internetu.

Sala nr 10: posiada 3 stanowiska komputerowe wraz z dostępem do Internetu. Jest to pomieszczenie przestronne, w którym istnieje możliwość dostawienia foteli potrzebnych do prowadzenia np. Szkoleń.

We wszystkich pomieszczeniach znajduje się pełne wyposażenie biurowe w pełni do dyspozycji zarówno nauczycieli jak i uczniów. Sale są przyjazne kolorystycznie oraz wyposażone w wygodne fotele. Wszystkie pomieszczenia udekorowane są roślinami doniczkowymi oraz obrazami. Ponadto w Międzynarodowym Centrum znajduje się kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD ( lodówka, mikrofala, piekarnik i płyta elektryczna) oraz serwis stołowy na 54 osoby. Natomiast w recepcji znajduje się profesjonalny sprzęt, tj: drukarka, ksero oraz laptop niezbędny do pracy w Centrum.

CENNIK:

1. Sala konferencyjna duża (sala nr 1): 50 zł/godz. +VAT przy wynajmie jednorazowym, możliwość negocjacji przy szkoleniach cyklicznych
2. Sala konferencyjna mała (sala nr 4): 30 zł/godz.+ VAT przy wynajmie jednorazowym, możliwość negocjacji przy szkoleniach cyklicznych

Wszelkie zapytania dotyczące oferty oraz dostępności terminów- numer Centrum 663-202-241.
Ostateczna rezerwacja i płatności- MGOK Janikowo, tel. i fax: (52) 35 14 436.

Sala konferencyjna nr 1

Sala konferencyjna nr 1

Sala konferencyjna nr 1

Sala konferencyjna nr 1

Sala nr 4

Sala nr 4

Kuchnia

Kuchnia

Sala komputerowa nr 6

Sala komputerowa nr 6

Sala komputerowa nr 6

Sala komputerowa nr 6

Sala nr 7

Sala nr 7

Sala komputerowa nr 8

Sala komputerowa nr 8

Sala komputerowa nr 2

Sala komputerowa nr 2