RSS

Aktualności

 • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  2009-12-22 16:41
 • Spotkanie Wigilijne

  2009-12-17 11:04
  W środę odbyło się spotkanie wigilijne dla osób niepełnosprawnych ze Środowiskowego Domu Samopomocyw Janikowie zorganizowane wspólnie z Biblioteką Publiczną. W ramach spotkania, poza tradycyjnym poczęstunkiem, miał miejsce występ teatralny młodzieży gimnazjalnej, przeprowadzono kilka konkursów dla zaproszonych gości, śpiewano kolędy. Pojawił się także święty Mikołaj, który rozdał drobne upominki. Na koniec odbyła się projekcja filmu pt. "Opowieść wigilijna". Więcej zdjęć ze spotkania umieściliśmy w zakładce galerii.
 • Spotkanie z Dorotą Łajło- zdjęcia

  2009-12-17 09:36
  W zakładce galerii umieściliśmy zdjęcia z niedzielnego spotkania z Dorotą Łajło. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców, nie zabrakło także tych najmłodszych. "Spotkanie z Afryką" było wirtualną wędrówką po gorącym kontynencie przy akompaniamencie afrykańskiej muzyki i wierszy czytanych przez Panią Dorotę. Afryka naszego niedzielnego gościa to Afryka piękna, kolorowa, bogata, uśmiechnięta. Ale to także Afryka biedna, smutna i przerażająca. Afryka Doroty Łajło jest Afryką przede wszystkim realistyczną. W podróży po afrykańskim kontynencie odwiedziliśmy cztery kraje- Angolę, Namibię, Kenię oraz Zimbabwe.
 • Centrum wczoraj, dziś i jutro. Konferencja.

  2009-12-09 14:26
  W miniony czwartek w Centrum odbyła się konferencja pt. Centrum wczoraj, dziś i jutro. Dotychczasowa działalność i plany na przyszłość. Honorowymi gośćmi Centrum podczas konferencji byli Ambasador Królestwa Arabii Saudyjskiej, Jego Ekscelencja Naser bin Ahmed Albraik a także Drugi Sekretarz Ambasady Abdul Kader Al-Kurdi. Oprócz nich w spotkaniu wzięli udział także członkowie Rady Miejsko - Gminnej w Janikowie, dyrektorzy szkół, uczniowie, a także pozostałe osoby uczestniczące w życiu kulturalnym naszej gminy. Gosodarzami imprezy byli wice-burmistrz Janikowa Pan Jacek Duma oraz Dyrektor MGOK-u Pan Sławomir Paluch.
 • Różne oblicza reklamy, zdjęcia

  2009-12-08 12:48
  W galerii umieściliśmy kilka zdjęć z warsztatów, które odbyły się 27 listopada 2009r. w Centrum.