RSS

Aktualności

 • Zapraszamy na TOFIFEST !!!

  2010-01-19 13:55
  W najbliższą niedzielę zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych pod nazwą Zachód-Polska-Wschód. Pokażemy kilka tytułów polskich, niemieckich. Pojawi się także kino rumuńskie czy franuskie. Ale nie tylko! Zapraszamy do Centrum, niedziela, 24 stycznia, godz. 15.00. WSTĘP WOLNY
 • Warsztaty fotograficzne cz.2

  2010-01-13 14:15
  W czasie ferii szkolnych Centrum zaprasza młodzież gminazjalną na drugie warsztaty fotograficzne, które odbędą się 27 stycznia o godz. 9.00. Zajęcia poprowadzi Marek Koteras. Tym razem więcej czasu poświęcimy praktycznej obróbce zdjęć. Zapisy można składać w MGOK lub też pod adresem mailowym info@markmedia.pl. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii!!!!
 • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

  2009-12-22 16:41
 • Spotkanie Wigilijne

  2009-12-17 11:04
  W środę odbyło się spotkanie wigilijne dla osób niepełnosprawnych ze Środowiskowego Domu Samopomocyw Janikowie zorganizowane wspólnie z Biblioteką Publiczną. W ramach spotkania, poza tradycyjnym poczęstunkiem, miał miejsce występ teatralny młodzieży gimnazjalnej, przeprowadzono kilka konkursów dla zaproszonych gości, śpiewano kolędy. Pojawił się także święty Mikołaj, który rozdał drobne upominki. Na koniec odbyła się projekcja filmu pt. "Opowieść wigilijna". Więcej zdjęć ze spotkania umieściliśmy w zakładce galerii.
 • Spotkanie z Dorotą Łajło- zdjęcia

  2009-12-17 09:36
  W zakładce galerii umieściliśmy zdjęcia z niedzielnego spotkania z Dorotą Łajło. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem mieszkańców, nie zabrakło także tych najmłodszych. "Spotkanie z Afryką" było wirtualną wędrówką po gorącym kontynencie przy akompaniamencie afrykańskiej muzyki i wierszy czytanych przez Panią Dorotę. Afryka naszego niedzielnego gościa to Afryka piękna, kolorowa, bogata, uśmiechnięta. Ale to także Afryka biedna, smutna i przerażająca. Afryka Doroty Łajło jest Afryką przede wszystkim realistyczną. W podróży po afrykańskim kontynencie odwiedziliśmy cztery kraje- Angolę, Namibię, Kenię oraz Zimbabwe.