RSS

Aktualności

 • Warsztaty językowo- artystyczne " Halloween w Hogwarcie" - 27.10.2018r.

  2018-10-30 13:17
  W sobotnie popołudnie za sprawą magii oraz starannie wypowiadanych zaklęć, do Centrum Promocji Dialogu zawitali młodzi, zdolni Czarodzieje. Wydarzenie to zainaugurowano Ceremonią Otwarcia poprowadzoną przez profesor McGonagall oraz Tiarę Przydziału, dzięki której uczniowie przydzieleni zostali do czterech domów Hogwartu. W tak powstałych grupach Czarodzieje mierzyli się z wieloma interesującymi zadaniami jezykowo-artystycznymi. Powstawały wyjątkowe różdżki, smoki oraz sowy strzegące punktów zdobytych podczas quizu z języka angielskiego. Na naszych oczach powstały również eliksiry niewidzialności, dzięki którym spacer po Hogwarcie w poszukiwaniu Kamienia Filozoficznego był dla uczestników warsztatów już tylko samą przyjemnością. Informujemy rodziców, iż zważając na kondycję fizyczną młodych studentów zakazano im latania na miotłach oraz wypowiadania niebezpiecznych zaklęć. Niezwykle magiczne warsztaty poprowadziła dla Was Pani Katarzyna Wikarska, kreując wspaniałą, niezapomnianą atmosferę. :) Wystrój i koordynacja: Katarzyna Świątkowska oraz Klaudia Dopierała. Drodzy Czarodzieje! Kadra nauczycielska Hogwartu oraz sam Harry Potter w duecie z Hedwigą, bardzo dziękują Wam za wspólną zabawę! :)
 • Halloween w Hogwarcie -----> 27.10.2018r. godz. 15:00-18:00

  2018-10-16 08:00
  Witajcie Kochani! Przygotowaliśmy dla Was halloweenową niespodziankę! Do wspólnej zabawy poszukujemy dwudziestu młodych, początkujących czarodziejów, zafascynowanych światem Harry'ego Pottera, którzy sobotnie popołudnie - 27 października - zechcą spędzić w świecie magii. 🔮 Głównym punktem zajęć będą warsztaty języka angielskiego, które poprowadzi Pani Katarzyna Wikarska. :) W programie nie zabraknie również zajęć plastycznych związanych z opieką nad magicznymi stworzeniami, a także praktycznej nauki przygotowania eliksirów. Liczba miejsc jest ograniczona! Zapraszamy do zapisów! Szczegóły na plakacie!
 • TEATR W OKNIE " Z lotu ptaka o Polakach" ---> 20.09.2018r.

  2018-09-24 15:45
  W czwartek, 20 września, w Centrum Promocji Dialogu w Janikowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie dla najmłodszych. Spektakl "Z lotu ptaka o Polakach" w wykonaniu Teatru Obieżyświat zgromadził wiele osób w różnym wieku. Autorski pomysł Teatru w oknie nawiązał do tematyki patriotycznej, którą przybliżyły dzieciom lalki wykonane przez Martę Skutnik oraz Kamila Karmelitę - członków Teatru Obieżyświat. Po spektaklu uczestnicy mieli okazję, poznać łamańce językowe, ćwicząc tym samym swoją dykcję, a także bliżej przyjrzeć się konstrukcji kukiełkowych bohaterów. Koordynacja: Katarzyna Świątkowska i Klaudia Dopierała.
 • Teatr w oknie pt. "Z lotu ptaka o Polakach" ---> 20 września 2018. godz. 16:00

  2018-09-04 13:50
  Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice oraz wszyscy, których niezależnie od wieku nie opuszcza dziecięca energia! Już 20 września, na terenie Centrum Promocji Dialogu w Janikowie, odbędzie się wyjątkowo niespotykane przedstawienie skierowane dla najmłodszych. Niechaj jednak nie przyjdzie Wam na myśl klimatyczna teatralna sala, deski skrzypiące pod stopami aktorów, czy kupno biletu na miesiąc przed spektaklem. Choć tradycyjny teatr kochamy z całego serca, to otwieramy się na nowe i wraz z Teatr Obieżyświat wychodzimy do Was z pomysłem całkowicie autorskim! 20 września, godzina 16:00! WSTĘP WOLNY! Do zobaczenia!
 • Wykład pt. "Polacy na Syberii"- 22.06.2018r.

  2018-06-22 13:17
  Dnia 22 czerwca br. w Centrum Promocji Dialogu w Janikowie odbył się wykład pt. "Polacy na Syberii", połączony z prezentacją wystawy o tym samym tytule. W spotkaniu udział wzięli seniorzy z Dziennego Domu Senior + z Janikowa. Wykład poprowadził dr Krystian Chołaszczyński.
Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 80 Następna »